Ważna informacja o aktualizacji oprogramowania

Eurotax

30 mar 2020, Newsletter

Szanowni Państwo,

Autovista Polska (Eurotax) mimo epidemii pracuje bez zakłóceń. Nasza firma w ostatnich latach przechodziła wiele zmian organizacyjnych i jedną z nich było przejście na elastyczny model świadczenia pracy – pracownicy od ponad roku mogą wykonywać swoje zadania zdalnie. To co mogło być odebrane jako eksperyment dzisiaj procentuje. Mamy nadzieję, że w ten sposób będziemy mogli efektywnie wspierać Państwa działania.

W ramach podjętych środków ostrożności związanych z SARS-CoV-2, od wersji MAJ 2020 nie będziemy wysyłali do Państwa płyt DVD z instalacją/aktualizacją programu Carwert. Wysyłka tworzyła łańcuch osób zwiększający ryzyko przenoszenia wirusa.

W związku z powyższym prosimy o korzystanie z jednego z poniższych sposobów aktualizacji programu:

1. Aktualizacja internetowa.

Instrukcja uruchomienia/ konfiguracji usługi znajduje się na stronie www.eurotax.pl w sekcji: Wsparcie Pomoc Techniczna -> Do pobrania

http://www.eurotax.pl/wsparcie-i-pomoc-techniczna/do_pobrania/

2. Aktualizacja z obrazy płyty (pliku ISO).

Plik ISO z aktualną wersją będziecie Państwo mogli pobrać z naszej strony internetowej www.eurotax.pl z działu: Wsparcie Pomoc Techniczna  -> Do pobrania.

W tej samej sekcji umieściliśmy instrukcję aktualizacji oprogramowania z obrazu ISO

http://www.eurotax.pl/wsparcie-i-pomoc-techniczna/do_pobrania/

Jeżeli mielibyście Państwo jakieś pytania lub wystąpią inne problemy prosimy  o kontakt e-mailowy na adres: kalkulacja@eurotax.pl lub telefonicznie pod jednym z numerów: 504 212 179, 730 312 900, 501 281 805. 

Powyższy sposób dostarczania aktualizacji będzie obowiązywał do odwołania. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

O autorze

Eurotax

EurotaxEurotax

Eurotax

Filtruj wiadomości